Sportovní areál U Červených domků v Hodoníně

Nadace KKFF je ráda, že je součástí budování atraktivního sportovního areálu budoucnosti. Otevřený prostor, v němž zaplesá srdce každého sportovce, pomáháme obohatit o prvky moderní architektury. Nebudou chybět ani místa pro relaxaci a samozřejmě zeleň. Diváci budou sledovat výkony svých oblíbenců nejen na hlavní tribuně, ale také na tribuně u hřiště s umělou plochou.

Pokud chcete podpořit tento projekt, můžete tak udělat jako dobrovolník.

Dobrovolníci

Jaké máme plány  

Ze současných čtyř hektarů se areál rozroste na sedm. Původní plány na obnovení stávající fotbalové tribuny, hřiště a atletické dráhy se značně rozšířily. Hodonínští se tak dočkají nových a dobře vybavených ploch, které využijí k pohybu všeho druhu a setkávání. Na své si přijdou i sportovní fanoušci. Ti budou sledovat výkony svých oblíbenců nejen na hlavní tribuně, ale také na tribuně u hřiště s umělou plochou.  

Areál je v současné době uzavřený za branami. My jej chceme lidem naopak otevřít. Nabídneme jim atraktivní prostor spojený s parkem a vegetací. Po tornádu jej všichni jistě uvítají.

Václav Štojdl

PROAM ARCHITEKTI

Celková rozloha

9 320 m2

Rozpočet

zhruba 700 000 000 Kč

Finanční podpora nadace

až do výše 50 000 000 Kč

Autoři návrhu

PROAM ARCHITEKTI – Václav Štojdl, David Šrom

Investoři

město Hodonín, Nadace KKFF

Více o proměně  

Proměna pomůže sportovcům, kteří získají praktické a moderní zázemí. V areálu se ale budou pohybovat i chodci, běžci a cyklisté z řad veřejnosti. Prostor citlivě propojíme s městem. Vzniknou nové travnaté plochy. Areál budou jistě rádi využívat členové sportovních klubů, děti, mládež, rodiče i senioři. Místo poskytne široké veřejnosti důstojnou možnost pro setkávání a bezpečný prostor k procházkám.