Co je nového v parku Střed? Sázíme stromy s dárci!

Park se proměňuje doslova před očima. Jakmile opadne sněhová peřina a lidé na stavbě dokončí práci, ukáže se prostor v celé své kráse. Novými obyvateli parku se stane 46 nových stromů. Ty všechny spolu s další vzrostlou zelení vytvoří nové zelené srdce města. Část stromů je už pěkně v zemi, další se v parku zabydlí, jakmile jim dovolí počasí zakořenit.

Na zeleň v parku Střed přispěla už řada lidí. Někteří si k tomu odnášejí krásný zážitek. Jako Kamil Dominik Slapnička. Díky lidem, jako je on, se podařilo vybrat celkem už více než 250 tisíc korun.

Zapojili se i firemní dárci. Děkujeme!
Podpořit park Střed v Mostě má trvalý smysl  

Stále nevíte, čím obdarovat své blízké? Hledáte zároveň něco smysluplného a máte vztah ke svému městu a regionu? Toužíte udělat velkou věc symbolické gesto pro životní prostředí? Darujte blízkým vlastní strom v parku Střed! Bude růst pro ně a další generace, stane se na dlouhá léta vaším rodinným stromem!

Park Střed navštěvuji celý život. Začal jsem s mámou jako mimino v kočárku. S kamarády jsem v něm trávil také hodně času. Ach, ty vzpomínky! Lezli jsme po soše biologického tělesa a brodili se na kaskádách ve vodě. Teď je mi 50 a mám v parku svůj strom. Krásný platan. Raduji se, že tenhle listnáč bude v novém parku prospívat s lidmi pro lidi. Proměny jsou skvělé! Přidejte se ke mně. Děkuji.

Kamil Dominik Slapnička

Vysadili jsme v parku Střed v Mostě krásnou lípu. Na zeleň v parku jsme přispěli 30 tisíc korun. Záleží nám na tom, aby všichni obyvatelé města měli kvalitní veřejný prostor. Líbí se nám návrh architektů, kteří citlivě pracovali s minulostí a do parku umístili i nové prvky. Lidé z naší firmy se už nemůžou dočkat, až zajdou do kavárny. Těšíme se na slavnostní otevření parku.

Regina Marešová

pracovnice společnosti PLANTinspekta